Dom

Shenzhen MCD Electronics Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

dobra jakość Wykrywacz metalu żywności na sprzedaż
dobra jakość Wykrywacz metalu żywności na sprzedaż
Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5
hand held metal detector X-ray scanner machine X-ray scanner machine door frame metal detector food metal detector
hand held metal detector
X-ray scanner machine
X-ray scanner machine
door frame metal detector
food metal detector

hand held metal detector

X-ray scanner machine

X-ray scanner machine

door frame metal detector

food metal detector

  • Linia produkcyjna
    Shenzhen MCD Electronics Co., Ltd. jest producentem sprzętu bezpieczeństwa na dużą skalę, który wspólnie interpretuje R & D, produkcję i marketing. Założony w 2005 r. MCD koncentrował się głównie na opracowywaniu wykrywaczy metali, urządzeń do elektronicznego monitoringu artykułów (ESA), testerów opakowań żywności, kontrolerów pakietów rentgenowskich, pojazdów Urządzenia inspekcyjne, urządzenia przeciwwybuchowe ect. Nasze produkty obejmują drzwi do wykrywaczy metali, podziemne wykrywacze metali, ręczne wykrywacze metali, ESA dla supermarketów i bibliotek, urządzenia do wykrywania igieł, urządzenia do kontroli rentgenowskiej, lusterka do inspekcji pojazdów, itp. Nasze produkty są szeroko stosowane w portach lotniczych, ambasadach, armii, więzieniach, prokuraturach, agencjach rządowych, urzędach celnych, portach, dużych publicznych imprezach i wystawach, a także miejscach wymagających cennej ochrony. Współpraca z wieloma znanymi firmami zagranicznymi zapewniła nam mocne strony technologiczne, szybki rozwój produktów. Przy ścisłych przepisach dotyczących zarządzania nasze produkty są ściśle produkowane zgodnie ze standardem IS09001: 2008. Dzięki ponad 3000 metrowym warsztatom produkcyjnym, pełnej obsłudze przepływu, w pełni wyposażonym sprzętom produkcyjnym i testującym, obiecujemy zaoferować najlepsze produkty dla naszych klientów.

    Dzięki solidnej sile firmy, doskonałemu zespołowi ds. Badań i rozwoju, imponującemu poziomowi stabilności i wydajności, zapewniamy cele badawczo-rozwojowe i oferujemy klientom najkorzystniejszą cenę w naszych początkowych założeniach projektowych, ustanowiliśmy obopólnie korzystną, korzystną dla wszystkich i długoterminową współpracę z naszą firmą. klienci. Dzięki staraniom wszystkich naszych pracowników nasza firma rozwinęła się w lidera w branży urządzeń do testowania bezpieczeństwa już za kilka lat.

    Nasza firma znajduje się w strefie przemysłowej Chunhu, Egongling, miasta Shenzhen, w prowincji Guangdong, która jest skrzyżowaniem Shenzhen i Dongguan.lt jest wygodny dla ruchu, a także w znakomitym otoczeniu. Produkty przeszły już międzynarodowe testy certyfikacyjne CE, FCC, SONCAP, ROHS itp. Jesteśmy przekonani, że jesteśmy najlepszym partnerem handlowym zagranicznych nabywców i zagranicznych firm handlowych. Jesteśmy firmą z samooceną, obsługą społeczności jako punktem wyjścia i budowaniem harmonijnego społeczeństwa jako celu zarządzania. Przyjaciół z całego świata zapraszamy do naszej firmy, aby odwiedzić i rozszerzyć współpracę z nami. Wnoszenie właściwego wkładu w bezpieczeństwo ludzi jest dla nas największym zaszczytem

  • OEM / ODM
  • R
Szczegóły kontaktu
Shenzhen MCD Electronics Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. John Song

Tel: 86-0755-84676682-814

Faks: 86-0755-28459832-803

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)