Wszystkie produkty
-
Wykrywacz metalu ościeżnicy
-
Wykrywacz metalu żywności
-
Ręczny wykrywacz metali
-
Pod kamerą inspekcyjną pojazdu
-
X Ray Baggage Scanner
-
Maszyna kontrolna X Ray
-
Skaner bagażu na lotnisku
-
Wykrywacz igieł
-
Walk Through Gate
-
Lusterko inspekcyjne pojazdu
-
Opis Wykrywacz metalu
-
Wykrywacz metalu przenośnika taśmowego
-
Wykrywacz metalu Archway
-
Detektor lotniska
-
Underground Gold Detector
-
Detektor temperatury ciała
-
wykrywacz cieczy
-
BernadetteKonkurencyjne produkty i miła obsługa. Dziękujemy John i Mr LV, którzy przyszli do naszej firmy, aby pomóc nam rozwiązać problemy naszych klientów. -
DarkoDzisiaj poprosiliśmy o przedłużenie umowy. Komentarze klientów są świetne, jak dotąd planuję zamówić więcej od MCD w tym roku. Drzwi WTMD i skaner Xray działają świetnie.
słowa kluczowe [ 35w gate metal detector ] mecz 33 produkty.
40 People/min Pass Rate Archway Metal Detector With 6 Detection Zone
| Detection Zone:: | 6 zone |
|---|---|
| Sensitivity:: | 0-99 adjustable |
| Power:: | 220V AC,50/60Hz |
Inteligentny wykrywacz drzwi typu metalowa brama Wodoodporna brama łukowa Brama wykrywacza metali
| Sposób alarmu: | alarm dźwiękowy i lampa lokalizacyjna LED współpracują ze sobą |
|---|---|
| Wykrywanie strefy: | 6 stref |
| Sposób wyświetlania: | 4,3-calowy ekran z wyświetlaczem LCD |
Alpha Numeric Display & Zone Display Walk Through Gate Weatherproof Metal Detectors At Airports
| Detector zone :: | 6 zones |
|---|---|
| Sensitivity :: | 0 to 99 sensitivity can be adjusted |
| Operation Temperature:: | -10℃ to +45℃ |
6 Zones At School Walk Through Security Metal Detector Gate Mcd -300
| Detection Zone: | 6 |
|---|---|
| Sensitivity: | 0-99 adjustable |
| Alarm way: | Aduio alarm and LED |
Deep Search Door Frame Metal Detector Gate / Metal Detection Systems For Body Scanning
| Detection Zone: | 6 |
|---|---|
| Sensitivity: | 0-99 adjustable |
| Alarm way: | Aduio alarm and LED |
8 Operational Frequencies 10 Zones Walkthrough Metal Detector Security Gate 6.0" Led Screen
| Detector zone :: | 10 zones |
|---|---|
| Sensitivity :: | 0 to 99 sensitivity can be adjusted |
| Operation Temperature:: | -10℃ to +45℃ |
Weather Proof Walk Through Gate Multi Zone Metal Detector For Security
| Operational frequencies: | 1 to 8 frequency can be option |
|---|---|
| Display ways:: | 6.0 inch Screen of LCD display |
| Alarm rate:: | Less than 3% |
6 Zones 3d Metal Detector Gate Adjustable Sensitivity For Metro Station
| Alarm way: | Six interlaced detection regions of the same high with the body and combilng |
|---|---|
| Detection zone: | 6 Zone |
| Display ways: | 8 status led display |
Airport Walk Through Metal Detector Gate MCD - 800A / C for Security Check
| Alarm way: | Audio Alert,and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection zone: | 10 Zones(800C) 8 Zones(800A) |
| Display ways: | 6.0" Large screen LCD |
2017 Newest Security walk through metal detector door circuit MCD-800A
| Droga alarmowa: | Alarm dźwiękowy i lampka LED lokalizacji działają jednocześnie |
|---|---|
| Strefa wykrywania: | 10 stref (800C) 8 stref (800A) |
| Wyświetl sposoby: | 6.0 "Duży ekran LCD |

