Wszystkie produkty
-
Wykrywacz metalu ościeżnicy
-
Wykrywacz metalu żywności
-
Ręczny wykrywacz metali
-
Pod kamerą inspekcyjną pojazdu
-
X Ray Baggage Scanner
-
Maszyna kontrolna X Ray
-
Skaner bagażu na lotnisku
-
Wykrywacz igieł
-
Walk Through Gate
-
Lusterko inspekcyjne pojazdu
-
Opis Wykrywacz metalu
-
Wykrywacz metalu przenośnika taśmowego
-
Wykrywacz metalu Archway
-
Detektor lotniska
-
Underground Gold Detector
-
Detektor temperatury ciała
-
wykrywacz cieczy
-
BernadetteKonkurencyjne produkty i miła obsługa. Dziękujemy John i Mr LV, którzy przyszli do naszej firmy, aby pomóc nam rozwiązać problemy naszych klientów. -
DarkoDzisiaj poprosiliśmy o przedłużenie umowy. Komentarze klientów są świetne, jak dotąd planuję zamówić więcej od MCD w tym roku. Drzwi WTMD i skaner Xray działają świetnie.
słowa kluczowe [ airport metal detector ] mecz 383 produkty.
Hotels / Government Buildings Security Super Scanner Metal Detector With Large Scan
| Wprowadzenie produktów:: | Alarm dźwiękowy oraz wskaźnik LED i wibracje |
|---|---|
| Wrażliwość:: | ≥5 cm (dla RMB jednej monety YUAN) |
| Zasilacz:: | Składana bateria 9V (6F22ND), można połączyć z ładowarką, (ładowarka jest akcesorium opcjonalnym) |
Walk Through Airport Security Wykrywacz metalu Skaner drzwi 18 stref Anty-interferencja
| Droga alarmowa: | Alarm dźwiękowy i lampka LED lokalizacji działają jednocześnie |
|---|---|
| Strefa detekcji: | 18 stref |
| Wyświetl sposoby: | Pojedyncza linia wyświetlacza LCD |
X-ray skaner bagażu o wysokiej penetracji do skanowania logistyki lotniskowej
| marki: | MCD |
|---|---|
| Modelu: | MCD-100100 |
| Prędkość przenośnika: | 0,22 m / s |
6 Strefy wykrywania Opis przejścia Wykrywacz metalu dla ochrony lotniska, kontroli stacji i hotelu.
| Sposób alarmu: | Alarm dźwiękowy i lampka lokalizacji LED działają w tym samym czasie |
|---|---|
| Strefa wykrywania: | 6 stref |
| Pokaż sposoby: | 8 Wskaźnik stanu LED |
Multi Zone Archway Metal Detector LED Array Panel Airport Security Scanners
| Wykryj strefę: | 6 stref |
|---|---|
| Wrażliwość: | 0-99 regulowany |
| Pokaz: | 8 Wskaźnik stanu LED |
Archway Walk Through Metal Detector Door , Airport Security Machines Adjustable Sensitivity
| Alarm way: | Audio Alert and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection Zone: | 6 zone |
| Sensitivity: | 0-99 adjustable |
Security Door Frame Metal Detector Gate MCD-800 high sensitive metal detector
| Strefa detekcji: | 8 stref |
|---|---|
| Wyświetl sposoby: | Duży ekran wyświetlacza LCD |
| Droga alarmowa: | Alarm dźwiękowy i lampka LED lokalizacji działają jednocześnie |
Wysokoczuły ręczny skaner ciała / wykrywacz metalu / wskaźnik LED alarmu dźwiękowego
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Rozmiar: | 415 * 85 * 45 mm |
| Wrażliwość: | > = 5 cm |
Office 33 Zones Arch Metal Detector Walk Through Gate 255 Adjustable Sensitivity
| Sposób alarmu: | Alarm dźwiękowy i lampa lokalizacyjna LED działają jednocześnie |
|---|---|
| Strefa wykrywania: | 6 stref |
| Pokaż sposoby: | Duży ekran wyświetlacza LCD |
Practical High Sensitivity Door Frame Metal Detector for KTV Security Check
| Alarm way: | Audio Alert,and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection Zone: | 6 zone |
| Display ways: | 8 status LED display |

