Wszystkie produkty
-
Wykrywacz metalu ościeżnicy
-
Wykrywacz metalu żywności
-
Ręczny wykrywacz metali
-
Pod kamerą inspekcyjną pojazdu
-
X Ray Baggage Scanner
-
Maszyna kontrolna X Ray
-
Skaner bagażu na lotnisku
-
Wykrywacz igieł
-
Walk Through Gate
-
Lusterko inspekcyjne pojazdu
-
Opis Wykrywacz metalu
-
Wykrywacz metalu przenośnika taśmowego
-
Wykrywacz metalu Archway
-
Detektor lotniska
-
Underground Gold Detector
-
Detektor temperatury ciała
-
wykrywacz cieczy
-
BernadetteKonkurencyjne produkty i miła obsługa. Dziękujemy John i Mr LV, którzy przyszli do naszej firmy, aby pomóc nam rozwiązać problemy naszych klientów. -
DarkoDzisiaj poprosiliśmy o przedłużenie umowy. Komentarze klientów są świetne, jak dotąd planuję zamówić więcej od MCD w tym roku. Drzwi WTMD i skaner Xray działają świetnie.
słowa kluczowe [ metal detector gate ] mecz 194 produkty.
6 Zones Public Security Walk Through Metal Detector Used For Airport , Factory
| Droga alarmowa: | W tym samym czasie działają alarm dźwiękowy i lampka LED |
|---|---|
| Strefa detekcji: | 6 stref |
| Wyświetl sposoby: | Duży ekran wyświetlacza LCD |
High Sensitivity 6 zones Door Electronic Walk Through Metal Detector For Safety Inspection
| Droga alarmowa: | W tym samym czasie działają alarm dźwiękowy i lampka LED |
|---|---|
| Strefa detekcji: | 6 stref |
| Wyświetl sposoby: | Duży ekran wyświetlacza LCD |
Offering Automatic food industry metal detectors with 6 inch LCD Display , Customized
| Wyświetl sposób:: | 6-calowy cyfrowy wyświetlacz dotykowy z niebieskim wyświetlaczem |
|---|---|
| Szerokość wykrywania: | 40-120 cm, Dostosowane |
| Wykrywanie wysokości: | 10-50 cm Dostosowane |
Conveyor Belt food grade metal detector for Food Packaging And Processing Industry
| Metoda wykrywania: | wykrywanie fal elektromagnetycznych, nowe obwody analogowe i cyfrowe |
|---|---|
| Szerokość wykrywania: | 45-80 cm, Dostosowane |
| Wykrywanie wysokości: | 10-50 cm Dostosowane |
6 Zones Promotion Airport Metal Detector Portable For Passangers Screening
| Strefa wykrywania: | 6 stref |
|---|---|
| Pokaż sposoby: | Jednowierszowy wyświetlacz LCD |
| Sposób alarmu: | Alarm dźwiękowy i lampka LED lokalizacji działają jednocześnie |
Zaawansowana antyelektrodoodporność Wykrywacz metalu drzwi z inteligentną partycją
| Sposób alarmu: | Alarm dźwiękowy i lampka LED lokalizacji działają jednocześnie |
|---|---|
| Strefa wykrywania: | 6 strefa-strefa 18 |
| Pokaż sposoby: | Jednowierszowy wyświetlacz LCD |
Walk Through Airport Security Wykrywacz metalu Skaner drzwi 18 stref Anty-interferencja
| Droga alarmowa: | Alarm dźwiękowy i lampka LED lokalizacji działają jednocześnie |
|---|---|
| Strefa detekcji: | 18 stref |
| Wyświetl sposoby: | Pojedyncza linia wyświetlacza LCD |
Ekran dotykowy Inteligentny wykrywacz metali spożywczych Wodoodporny 10 Poziom czułości
| Technologia: | DSP |
|---|---|
| Szerokość wykrywania: | 38cm |
| Wykrywanie wysokości: | 10cm |
Arch 30 cm Regulowana nowa igłowa wykrywacz metalu do żywności 90 W Moc MCD-F500QD
| Metoda wykrywania: | wykrywanie fal elektromagnetycznych, nowe obwody analogowe i cyfrowe |
|---|---|
| Wykrywanie szerokości: | 45-80 cm, dostosowane |
| Wykrywanie wysokości: | 10-50 cm dostosowane |
High Sensitivity Door Frame Metal Detector for Airport Security Check
| Alarm way: | Audio Alert,and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection Zone: | 6 zone |
| Display ways: | 8 status LED display |

