Wszystkie produkty
-
Wykrywacz metalu ościeżnicy
-
Wykrywacz metalu żywności
-
Ręczny wykrywacz metali
-
Pod kamerą inspekcyjną pojazdu
-
X Ray Baggage Scanner
-
Maszyna kontrolna X Ray
-
Skaner bagażu na lotnisku
-
Wykrywacz igieł
-
Walk Through Gate
-
Lusterko inspekcyjne pojazdu
-
Opis Wykrywacz metalu
-
Wykrywacz metalu przenośnika taśmowego
-
Wykrywacz metalu Archway
-
Detektor lotniska
-
Underground Gold Detector
-
Detektor temperatury ciała
-
wykrywacz cieczy
-
BernadetteKonkurencyjne produkty i miła obsługa. Dziękujemy John i Mr LV, którzy przyszli do naszej firmy, aby pomóc nam rozwiązać problemy naszych klientów. -
DarkoDzisiaj poprosiliśmy o przedłużenie umowy. Komentarze klientów są świetne, jak dotąd planuję zamówić więcej od MCD w tym roku. Drzwi WTMD i skaner Xray działają świetnie.
słowa kluczowe [ security x ray machine ] mecz 201 produkty.
24 Bit X Ray Inspection Machine 650 X 500 mm For Scanning Baggage
| Tunnel Size:: | 650(W)*500(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed:: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load:: | 170kg |
LCD screen X Ray Baggage Scanner For Security inspection Tunnel Metal Detector
| Tunnel Size: | 500(W)*300(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Max Load: | 170kg |
| Anode power: | 0.4 to 0.5mA |
Airport checking X Ray Inspection Machine , Food X - Ray Inspection
| Tunnel Size:: | 500(W)*300(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed:: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load:: | 170kg |
Środkowy kanał 65 * 50 cm Maszyna do kontroli bagażu rentgenowskiego do kontroli bezpieczeństwa przez policję / muzeum
| Dawka na kontrolę:: | <1,4uGy / h |
|---|---|
| Rozmiar tunelu:: | 650 (W) * 500 (H) mm |
| Rozkład:: | <0,0787 mm Drut metalowy |
OEM Small Size 500*300mm X Ray Inspection Machine For Station and airport security inspection
| Rozmiar tunelu: | 500 (W) * 300 (H) mm |
|---|---|
| Prędkość przenośnika: | 0,22 m / s |
| Maksymalne obciążenie przenośnika: | 170 kg |
Security Inspection Screening baggage x ray scanner for Metro / Hotel
| Tunnel Size: | 500(W)*300(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load: | 170kg |
MCD -6550 Airport X ray Scanner , X ray Baggage Scanner 34mm steel Penetration
| Warranty: | one year |
|---|---|
| Penetration: | 34mm steel |
| Cooling/Duty Cycle: | oil cooling/100% |
Wysokiej czułości urządzenie kontroli rentgenowskiej, stalowy skaner bagażu o średnicy 0,22 m / s 34 mm
| Rozmiar tunelu: | 500 (W) * 300 (H) mm |
|---|---|
| Detektor: | 2 |
| Czujnik rentgenowski: | L-Shaped Photodiode Array (monoenergetic), 12-bitowa głębia |
170kg Conveyor Load X Ray Inspection Machine With 10mm Steel Penetration
| Tunnel Size:: | 500(W)*300(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed:: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load:: | 170kg |
Middle X-Ray Inspection Machine With "Emergency Stop" Button
| Tunnel Size:: | 650(W)*500(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed:: | 0.22m/s |
| Resolution:: | <0.0787mmMetal Wire |

