Wszystkie produkty
-
Wykrywacz metalu ościeżnicy
-
Wykrywacz metalu żywności
-
Ręczny wykrywacz metali
-
Pod kamerą inspekcyjną pojazdu
-
X Ray Baggage Scanner
-
Maszyna kontrolna X Ray
-
Skaner bagażu na lotnisku
-
Wykrywacz igieł
-
Walk Through Gate
-
Lusterko inspekcyjne pojazdu
-
Opis Wykrywacz metalu
-
Wykrywacz metalu przenośnika taśmowego
-
Wykrywacz metalu Archway
-
Detektor lotniska
-
Underground Gold Detector
-
Detektor temperatury ciała
-
wykrywacz cieczy
-
BernadetteKonkurencyjne produkty i miła obsługa. Dziękujemy John i Mr LV, którzy przyszli do naszej firmy, aby pomóc nam rozwiązać problemy naszych klientów. -
DarkoDzisiaj poprosiliśmy o przedłużenie umowy. Komentarze klientów są świetne, jak dotąd planuję zamówić więcej od MCD w tym roku. Drzwi WTMD i skaner Xray działają świetnie.
słowa kluczowe [ under vehicle camera ] mecz 114 produkty.
IP68 Car Searching under vehicle camera Surveillance MCD - V7D
| Dimension:: | 23mmx50mm. |
|---|---|
| Flexible pipe:: | 940mm |
| Camera casing:: | Stainless steel 304 |
Wytrzymały, praktyczny kamera pod pojazdem Wysokiej rozdzielczości układ CMOS o długiej żywotności
| Wymiar:: | 23 mm x 50 mm |
|---|---|
| Elastyczna rura:: | 940 mm |
| Kąt widzenia obiektywu:: | 120 stopni |
Profesjonalna kamera samochodowa MCD-V6D z układem CMOS o wysokiej rozdzielczości
| Szczegóły pakowania: | Pakiet Standard |
|---|---|
| Czas dostawy: | Zwykle w ciągu 5 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T / T, Western Union, L / C |
DVR Function Under Vehicle Inspection Camera / Portable Explosive Detector V7D
| Packaging Details: | standard package |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
15 inch Under Vehicle Inspection Camera DVR Video Four pictures CCD SONY Camera
| Packaging Details: | standard package |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
DC 12V HD 5 inch LCD Screen Under Vehicle Inspection Camera Waterproof
| Dimension:: | 23mmx50mm. |
|---|---|
| Senor pixel:: | PAL@720X576/NTSC: 720X480 |
| Camera casing:: | Stainless steel 304 |
Kamera o wysokiej wydajności do wyszukiwania pojazdów MCD-V7D IP68 Wodoodporna
| Elastyczna rura:: | 940 mm |
|---|---|
| Obudowa aparatu:: | Stal nierdzewna 304 |
| Kąt widzenia obiektywu:: | 120 stopni |
480*320 RGB Under Vehicle Inspection Camera Security Undercarriage mirror
| Packaging Details: | standard package |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Sony Chips Camera V3S Under Vehicle Inspection Camera
| Screen size: | 4.3 inch |
|---|---|
| Camera: | 1/3" Sony chips |
| Connecting Rod Length: | 90-140cm |
IP68 5" LCD Under Vehicle Inspection Camera with DVR Video Recording Function
| Wymiar:: | 23 mm x 50 mm. |
|---|---|
| Elastyczna rura:: | 940 mm |
| Obudowa aparatu:: | Stal nierdzewna 304 |

