Wszystkie produkty
-
Wykrywacz metalu ościeżnicy
-
Wykrywacz metalu żywności
-
Ręczny wykrywacz metali
-
Pod kamerą inspekcyjną pojazdu
-
X Ray Baggage Scanner
-
Maszyna kontrolna X Ray
-
Skaner bagażu na lotnisku
-
Wykrywacz igieł
-
Walk Through Gate
-
Lusterko inspekcyjne pojazdu
-
Opis Wykrywacz metalu
-
Wykrywacz metalu przenośnika taśmowego
-
Wykrywacz metalu Archway
-
Detektor lotniska
-
Underground Gold Detector
-
Detektor temperatury ciała
-
wykrywacz cieczy
-
BernadetteKonkurencyjne produkty i miła obsługa. Dziękujemy John i Mr LV, którzy przyszli do naszej firmy, aby pomóc nam rozwiązać problemy naszych klientów. -
DarkoDzisiaj poprosiliśmy o przedłużenie umowy. Komentarze klientów są świetne, jak dotąd planuję zamówić więcej od MCD w tym roku. Drzwi WTMD i skaner Xray działają świetnie.
słowa kluczowe [ underground metal detector ] mecz 149 produkty.
Najwyższej jakości automatyczny wykrywacz metalu Alarm dźwiękowy i LED Lokalizacja lampy Alarm Sposób
| Strefa wykrywania: | 6 stref |
|---|---|
| Pokaż sposoby: | Duży ekran wyświetlacza LCD |
| czułość: | 0-255 regulowany |
Najwyższej klasy wykrywacz metali do przemysłu spożywczego. Wykrywanie fal elektromagnetycznych
| Wykrywanie szerokości: | 45-80 cm, dostosowane |
|---|---|
| Wykrywanie wysokości: | 10-50 cm dostosowane |
| Dostosuj czułość: | Poziom 0-10 |
Waterproof Door Frame Metal Detector with 8 Zones 6.0" Large Screen
| Strefa wykrywania: | 8 stref (A) / 10 stref (C) |
|---|---|
| Pokaż sposoby: | Duży ekran wyświetlacza LCD |
| Sposób alarmu: | Alarm dźwiękowy i lampka lokalizacji LED działają w tym samym czasie |
2017 Newest Security walk through metal detector door circuit MCD-800A
| Droga alarmowa: | Alarm dźwiękowy i lampka LED lokalizacji działają jednocześnie |
|---|---|
| Strefa wykrywania: | 10 stref (800C) 8 stref (800A) |
| Wyświetl sposoby: | 6.0 "Duży ekran LCD |
Przenośny na lotnisku Security Super ręczny wykrywacz metali różdżka skaner całego ciała z ładowarką
| TEMPERATURY PRACY: | -37 ° C do 70 ° C |
|---|---|
| Częstotliwość pracy: | 93 kHz |
| waga: | 18.6 oz. 18,6 uncji (0.45kg) (0,45 kg) |
Wodoodporna bramka skanera, tunelowa wykrywacz metali o wysokiej prędkości wykrywania
| Sposób alarmu: | Alarm dźwiękowy i lampa lokalizacyjna LED działają jednocześnie |
|---|---|
| Strefa wykrywania: | 6 stref |
| Pokaż sposoby: | Duży ekran wyświetlacza LCD |
MCD-2001 Pinpointing HandHeld Metal Detector High Performance
| Packaging Details: | Carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Cyfrowy wykrywacz złota MCD 5000B 465KHz z wyświetlaczem LCD
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong Chiny (kontynentalne) |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | MCD |
| Numer modelu: | MCD-5000B |
Ekran dotykowy 3,6 W DC 12 V Wykrywacz metali Deep Range Underground
| moc: | 3,6 W. |
|---|---|
| Częstotliwość sygnału: | 10 kHz |
| Alarm: | głośny głośnik, słuchawki |
Podziemny wykrywacz złota o wysokiej czułości 3,6 W z ekranem dotykowym
| moc: | 3,6 W. |
|---|---|
| Częstotliwość sygnału: | 10 kHz |
| Alarm: | głośny głośnik, słuchawki |

