Wszystkie produkty
-
Wykrywacz metalu ościeżnicy
-
Wykrywacz metalu żywności
-
Ręczny wykrywacz metali
-
Pod kamerą inspekcyjną pojazdu
-
X Ray Baggage Scanner
-
Maszyna kontrolna X Ray
-
Skaner bagażu na lotnisku
-
Wykrywacz igieł
-
Walk Through Gate
-
Lusterko inspekcyjne pojazdu
-
Opis Wykrywacz metalu
-
Wykrywacz metalu przenośnika taśmowego
-
Wykrywacz metalu Archway
-
Detektor lotniska
-
Underground Gold Detector
-
Detektor temperatury ciała
-
wykrywacz cieczy
-
BernadetteKonkurencyjne produkty i miła obsługa. Dziękujemy John i Mr LV, którzy przyszli do naszej firmy, aby pomóc nam rozwiązać problemy naszych klientów. -
DarkoDzisiaj poprosiliśmy o przedłużenie umowy. Komentarze klientów są świetne, jak dotąd planuję zamówić więcej od MCD w tym roku. Drzwi WTMD i skaner Xray działają świetnie.
słowa kluczowe [ walk through metal detector ] mecz 249 produkty.
Profesjonalny wykrywacz metali podziemnych dla złota i srebra, łatwa obsługa
| Wykrywanie głębokości: | 1,5-3,5 metra |
|---|---|
| Częstotliwość sygnału: | 9,6 KHZ |
| częstotliwość dźwięku: | 400 Hz |
MCD-2003 Security Wand Wykrywacze metali, przenośny wykrywacz metalu z różdżką, bateria 9 V
| Sygnalizacja alarmu: | Alarm dźwiękowy i wskaźnik LED z wibracją |
|---|---|
| Wrażliwość: | > 6 monetą |
| Zasilacz: | Bateria 9 V. |
Najwyższej klasy wykrywacz metali do przemysłu spożywczego. Wykrywanie fal elektromagnetycznych
| Wykrywanie szerokości: | 45-80 cm, dostosowane |
|---|---|
| Wykrywanie wysokości: | 10-50 cm dostosowane |
| Dostosuj czułość: | Poziom 0-10 |
Waterproof Door Frame Metal Detector with 8 Zones 6.0" Large Screen
| Strefa wykrywania: | 8 stref (A) / 10 stref (C) |
|---|---|
| Pokaż sposoby: | Duży ekran wyświetlacza LCD |
| Sposób alarmu: | Alarm dźwiękowy i lampka lokalizacji LED działają w tym samym czasie |
Light Portable Best Sensitivity Handheld Metal Detector for Testing Weapon and Gun
| Sygnalizacja alarmu: | Alarm dźwiękowy i wskaźnik LED i wibracje |
|---|---|
| Wrażliwość: | <11 cm (dla jednej monety YUAN RMB) |
| Zasilacz: | Składana bateria 9V (6F22ND), sygnalizacja niskiego poziomu baterii, można podłączyć ładowarkę, (bat |
MCD 0-99 Czułość Wodoodporny Walkthrough Wykrywacz metali
| Sposób alarmu: | Alarm dźwiękowy i lampka lokalizacji LED |
|---|---|
| Strefa wykrywania: | 18 stref |
| Pokaż sposoby: | Jednowierszowy wyświetlacz LCD |
Monitor LCD 8 stref 0-99 Regulowany wykrywacz metali
| Strefa wykrywania:: | 8 stref |
|---|---|
| Wrażliwość:: | 0-99 regulowany |
| Wyświetlacz:: | Duży ekran wyświetlacza LCD |
Pilot zdalnego sterowania 18 stref Ognioodporny wykrywacz metali
| Sposób alarmu: | Alarm dźwiękowy i lampa LED lokalizacji działają jednocześnie |
|---|---|
| Strefa wykrywania: | 18 stref |
| Pokaż sposoby: | Jednowierszowy wyświetlacz LCD |
6 stref 220VAC 0-99 regulowany wykrywacz metalu z przejściem
| Strefa wykrywania:: | 6 stref |
|---|---|
| Moc:: | 220 V AC, 50/60 Hz |
| Wrażliwość:: | 0-99 regulowany |
Wykrywacz metali z szybkim przejściem do drzwi, chodzący skaner temperatury Alarm dźwiękowy
| kolor: | niebieski |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| kolor: | Możliwość dostosowania |

