Wszystkie produkty
-
Wykrywacz metalu ościeżnicy
-
Wykrywacz metalu żywności
-
Ręczny wykrywacz metali
-
Pod kamerą inspekcyjną pojazdu
-
X Ray Baggage Scanner
-
Maszyna kontrolna X Ray
-
Skaner bagażu na lotnisku
-
Wykrywacz igieł
-
Walk Through Gate
-
Lusterko inspekcyjne pojazdu
-
Opis Wykrywacz metalu
-
Wykrywacz metalu przenośnika taśmowego
-
Wykrywacz metalu Archway
-
Detektor lotniska
-
Underground Gold Detector
-
Detektor temperatury ciała
-
wykrywacz cieczy
-
BernadetteKonkurencyjne produkty i miła obsługa. Dziękujemy John i Mr LV, którzy przyszli do naszej firmy, aby pomóc nam rozwiązać problemy naszych klientów. -
DarkoDzisiaj poprosiliśmy o przedłużenie umowy. Komentarze klientów są świetne, jak dotąd planuję zamówić więcej od MCD w tym roku. Drzwi WTMD i skaner Xray działają świetnie.
słowa kluczowe [ walk through metal detector ] mecz 249 produkty.
Kryty wykrywacz metalu w bramie na podczerwień
| Droga alarmu: | Alarm dźwiękowy i lampa lokalizacji LED działają w tym samym czasie |
|---|---|
| Strefa wykrywania: | 6 Strefa |
| .Wyświetl sposoby: | 8 wyświetlacz led statusu |
High Sensitive People Walking Through Door Frame Metal Detector For Security Inspection
| Alarm way: | Audio Alert,and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection zone: | 10 Zones(800C) 8 Zones(800A) |
| Display ways: | 6.0" Large screen LCD |
Adjustable Voulume Walk Through Security Metal Detector Equipment User Friendly
| Alarm way: | Audio Alert,and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection zone: | 10 Zones(800C) 8 Zones(800A) |
| Display ways: | 6.0" Large screen LCD |
6 / 18 Zones Walkthrough Metal Detector , High Level Archway Metal Detector
| Alarm way: | Six interlaced detection regions of the same high with the body and combilng |
|---|---|
| Detection zone: | 18 Zones(500C) 6 Zones(500A) |
| Display ways: | Single-line of LCD display |
Inteligentna, regulowana strefa typu 60, wykrywacz metalu, wodoodporny korpus główny
| Sposób alarmu: | Alarm dźwiękowy i lampa lokalizacyjna LED działają jednocześnie |
|---|---|
| Strefa wykrywania: | 6 stref |
| Pokaż sposoby: | Duży ekran wyświetlacza LCD |
Lekki wykrywacz metalu Archway Body Do metra, 4,3-calowy wyświetlacz LCD
| Szczegóły pakowania: | Karton lub skrzynka drewniana |
|---|---|
| Czas dostawy: | Zwykle w ciągu 5 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T / T, Western Union, L / C |
Wykrywacz metali wysokiej czułości, 8-strefowy wykrywacz metalu Archway
| Szczegóły pakowania: | Karton lub skrzynka drewniana |
|---|---|
| Czas dostawy: | Zwykle w ciągu 5 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T / T, Western Union, L / C |
Archway Body Metal Detector
| Alarm way:: | Audio Alert,and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection Zone:: | 6 zone |
| Display ways:: | Large Screen of LCD display |
Profesjonalna maszyna do kontroli bezpieczeństwa FactoryAirport Ościeżnica do drzwi Wykrywacz metali
| Sposób alarmu: | Alarm dźwiękowy i lampa LED lokalizacji działają jednocześnie |
|---|---|
| Strefa wykrywania: | 6 stref |
| Pokaż sposoby: | Duży ekran wyświetlacza LCD |
Waterproof Door Frame Metal Detector 6 Zones Knife Dun detection machine
| Packaging Details: | Carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |

