Wszystkie produkty
-
Wykrywacz metalu ościeżnicy
-
Wykrywacz metalu żywności
-
Ręczny wykrywacz metali
-
Pod kamerą inspekcyjną pojazdu
-
X Ray Baggage Scanner
-
Maszyna kontrolna X Ray
-
Skaner bagażu na lotnisku
-
Wykrywacz igieł
-
Walk Through Gate
-
Lusterko inspekcyjne pojazdu
-
Opis Wykrywacz metalu
-
Wykrywacz metalu przenośnika taśmowego
-
Wykrywacz metalu Archway
-
Detektor lotniska
-
Underground Gold Detector
-
Detektor temperatury ciała
-
wykrywacz cieczy
-
BernadetteKonkurencyjne produkty i miła obsługa. Dziękujemy John i Mr LV, którzy przyszli do naszej firmy, aby pomóc nam rozwiązać problemy naszych klientów. -
DarkoDzisiaj poprosiliśmy o przedłużenie umowy. Komentarze klientów są świetne, jak dotąd planuję zamówić więcej od MCD w tym roku. Drzwi WTMD i skaner Xray działają świetnie.
słowa kluczowe [ walk through metal detector ] mecz 249 produkty.
Dźwiękowy skaner wykrywacza metali Walk Through z 6-calowym ekranem LCD o wysokiej czułości
| Strefa wykrywania:: | 6 stref |
|---|---|
| Rozmiar tunelu:: | 220 * 70 ** 56 cm |
| Wrażliwość:: | 0-99 stopni |
Portable 10 Zone Walk Through Metal Detector With Remote Control
| Alarm way:: | Audio Alert,and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection Zone:: | 10 zone |
| Display ways:: | 6 inch LCD display |
10 Zones Walk Through Metal Detector Digital For Security Door
| Detection Zone: | 10 zone |
|---|---|
| Display ways: | Large Screen of LCD display |
| Alarm way: | Audio Alert, and LED Location lamp work at same time |
Airport Walk Through Metal Detector Gate MCD - 800A / C for Security Check
| Alarm way: | Audio Alert,and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection zone: | 10 Zones(800C) 8 Zones(800A) |
| Display ways: | 6.0" Large screen LCD |
Przenośny spacer przez wykrywacz metali Self Diagnostic Z dużym ekranem dotykowym
| Szczegóły pakowania: | CTN |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/c, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply: | 1000 miesięcznie |
Realiable 6 Zones Walk Through Gate Archway Metal Detectors Portable
| Detector zone :: | 6 zones |
|---|---|
| Power supply:: | AC220/50Hz |
| Power Consumption:: | Less 35W |
Multi Zone Walk Through Gate MCD - 300 scanner metal detector Door Frame for Government
| Strefa detektora: | 6 stref |
|---|---|
| Wrażliwość: | Można regulować czułość od 0 do 99 |
| Sposób alarmu: | Alarm dźwiękowy i lampa lokalizacji LED działają w tym samym czasie |
Audio Alert And Led Location Lamp Walk Through Gate Door Metal Detector Gate
| Detector zone :: | 6 zones |
|---|---|
| Sensitivity:: | 0 to 99 sensitivity can be adjusted |
| Power supply:: | AC220/50Hz |
Security commercial Walk Through Gate / electronic Archway metal detector scanner
| Alarm way: | Audio Alert and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection Zone: | 6 zone |
| Display ways: | 8 status led display |
Weather Proof Walk Through Gate Multi Zone Metal Detector For Security
| Operational frequencies: | 1 to 8 frequency can be option |
|---|---|
| Display ways:: | 6.0 inch Screen of LCD display |
| Alarm rate:: | Less than 3% |

