Wszystkie produkty
-
Wykrywacz metalu ościeżnicy
-
Wykrywacz metalu żywności
-
Ręczny wykrywacz metali
-
Pod kamerą inspekcyjną pojazdu
-
X Ray Baggage Scanner
-
Maszyna kontrolna X Ray
-
Skaner bagażu na lotnisku
-
Wykrywacz igieł
-
Walk Through Gate
-
Lusterko inspekcyjne pojazdu
-
Opis Wykrywacz metalu
-
Wykrywacz metalu przenośnika taśmowego
-
Wykrywacz metalu Archway
-
Detektor lotniska
-
Underground Gold Detector
-
Detektor temperatury ciała
-
wykrywacz cieczy
-
BernadetteKonkurencyjne produkty i miła obsługa. Dziękujemy John i Mr LV, którzy przyszli do naszej firmy, aby pomóc nam rozwiązać problemy naszych klientów. -
DarkoDzisiaj poprosiliśmy o przedłużenie umowy. Komentarze klientów są świetne, jak dotąd planuję zamówić więcej od MCD w tym roku. Drzwi WTMD i skaner Xray działają świetnie.
Ekran 6,0 "Walkthrough Ościeżnica drzwiowa z wykrywaczem metali Wysoka czułość
| Sposób alarmu: | Alarm dźwiękowy i lampka lokalizacji LED działają w tym samym czasie |
|---|---|
| Strefa wykrywania: | 18 stref |
| Pokaż sposoby: | 6-calowy duży ekran LCD |
SUS304 MCD F500QF Przenośnik taśmowy wykrywacz metali dla przemysłu spożywczego
| Parametry produktu Zasada wykrywania: | wykrywanie fal elektromagnetycznych w podwójnej pętli |
|---|---|
| Wysokość detekcji: | 7-50 cm (dostosowany) |
| Wykrywanie szerokości: | 40-120 CM |
Wysokiej jakości najnowsze światło LED / dźwięk Przejdź przez bramę alarmową do drzwi 18 stref MCD przejdź przez wykrywacz metalu MCD600
| Sposób alarmu: | Alarm dźwiękowy i lampa LED lokalizacji działają jednocześnie |
|---|---|
| Strefa wykrywania: | 6 stref lub 18 stref dla opcji |
| Pokaż sposoby: | Duży ekran wyświetlacza LCD |
6 Ościeżnica drzwiowa do strefy skanowania Pełne przejście Wykrywacz metalu
| Strefa wykrywania:: | 6 stref |
|---|---|
| Moc:: | 220 V AC, 50/60 Hz |
| Wrażliwość:: | 0-99 regulowany |
Skaner bagażu X Ray Diagnostyczny skaner bezpieczeństwa
| Metoda wykrywania: | X-ray oświetlony bollomem |
|---|---|
| Rozmiar tunelu: | 500 mm * 300 mm |
| Maksymalne obciążenie przenośnika: | 50 kg |
2021 Hotselling Desktop Dangerous liquid scanner detektor MCD-3000 10W 7 "TFT Screen Detector Liquid Detector
| Stosowanie: | Skaner bezpieczeństwa |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Przenośny wykrywacz cieczy |
| Podanie: | Lotnisko, stacja |
Interfejs USB lub RJ45 10W Pulpitowy wykrywacz niebezpiecznych cieczy
| Stosowanie: | Skaner bezpieczeństwa |
|---|---|
| Nazwa produktu: | niebezpieczny wykrywacz cieczy |
| kolor: | Dostosowane |
Interfejs RJ45 10W Ekran TFT Detektor niebezpiecznych cieczy
| Stosowanie: | wykrywacz cieczy |
|---|---|
| Stosowanie: | Skaner bezpieczeństwa |
| Nazwa produktu: | Przenośny wykrywacz cieczy |
Najwyższej czułości wykrywacz metali, przenośne wykrywacze metali Duży obszar detekcji
| Szczegóły pakowania: | Pudełko kartonowe |
|---|---|
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 2000 sztuk / sztuk miesięcznie podziemny wykrywacz metali |
6.0" Large screen LCD Archway Metal Detector With 10 Detecting Lateral Zones
| Packaging Details: | Carton or Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |

