• Bernadette
  Konkurencyjne produkty i miła obsługa. Dziękujemy John i Mr LV, którzy przyszli do naszej firmy, aby pomóc nam rozwiązać problemy naszych klientów.
 • Darko
  Dzisiaj poprosiliśmy o przedłużenie umowy. Komentarze klientów są świetne, jak dotąd planuję zamówić więcej od MCD w tym roku. Drzwi WTMD i skaner Xray działają świetnie.
Osoba kontaktowa : Cindy
Numer telefonu : +86 19128381863
WhatsApp : +8619128381863

anti-corrosion material Food metal detector Electromagnetic wave detection MCD-F500QE

Place of Origin China
Nazwa handlowa MCD
Orzecznictwo ISO , CE
Model Number MCD-F500QE
Minimum Order Quantity 1 set
Cena Negotiable
Packaging Details Strong Wooden Case
Delivery Time Normally within 5 working days
Payment Terms T/T , Western Union , L/C
Supply Ability 100 set/month
Szczegóły Produktu
High Light

food industry metal detectors

,

foodprocessing metal detectors

Zostaw wiadomość
opis produktu
materiał antykorozyjny Detektor metali żywności Detekcja fal elektromagnetycznych MCD-F500QE


Szybki szczegół:

 • Metoda wykrywania: wykrywanie fali elektromagnetycznej, nowe obwody analogowe i układy cyfrowe łącznie
 • Czułość wykrywania: żelazna kula 0,8 mm-3,0 mm, stal nierdzewna 1,5-5,0
 • Wyświetlacz: nowy 7-calowy kolorowy cyfrowy panel dotykowy z wyświetlaczem dotykowym
 • Czułość regulowana: poziom 0-9
 • Szerokość detekcji: 45-80 cm, dostosowane
 • Wysokość detekcji: 10-50 cm Dostosowane
 • Tryb alarmu: Alarm brzęczyka, silnik automatycznie się zatrzymuje
 • Prędkość transferu: 40 metrów / min
 • Zasilanie: 100–265 V prądu przemiennego, 50–60 Hz
 • Rozmiar: (150-170) cm (L) * (80-90) cm (W) * (85-120) cm (H) (na zamówienie)Opis:

Jest to pełny sprzęt do wykrywania metali, wysoką czułość wykrywania można wykryć żelazo i przedmioty z metali nieżelaznych, czułość można regulować osobno. z pamięcią można przechowywać 10 rodzajów substancji testowych, wykluczenie, przebicie się przez techniczne wąskie gardło większości urządzeń tylko na materiale magnetycznym reagującym na produkt za pomocą wody i produktów mrożonych.


Podanie:

 • ta maszyna jest szeroko stosowana do wykrywania mięsa, grzybów, słodyczy, napojów, żywności, owoców i warzyw, produktów mlecznych, produktów wodnych, produktów zdrowotnych, dodatków i aromatów oraz innych metali żelaznych i zanieczyszczeń metalami nieżelaznymi.
 • Można go również stosować do wykrywania metalicznych zanieczyszczeń w chemikaliach, gumie, tworzywach sztucznych, tekstyliach, skórze, włóknie chemicznym, zabawkach, a także do wykrywania metalicznych zanieczyszczeń w farmaceutykach, produktach zdrowotnych, produktach biologicznych, kosmetykach, prezentach, opakowaniach , dokumenty i tak dalej.Specyfikacja:

Szerokość detekcji:

45-80 cm, dostosowane

Wysokość detekcji:

10-50 cm Dostosowane

Regulowana czułość:

Poziom 0–9

Czułość wykrywania:

Kula żelazna 0,8 mm - 3,0 mm, stal nierdzewna 1,5–5,0

Szybkość transferu:

40 metrów / min

Moc:

100–265 V AC, 50–60 Hz

Rozmiar:

(150-170) cm (L) * (80-90) cm (W) * (85-120) cm (H)Funkcja i specyfikacja

Mikrokomputer inteligentny automatyczny wykrywacz metali wykorzystuje podwójną pętlę obwodu, 7-calowy kolorowy ekran dotykowy LCD, jest to pełny sprzęt do wykrywania metali, wysoką czułość wykrywania można wykryć żelaznych i nieżelaznych przedmiotów, czułość można regulować osobno . z pamięcią można przechowywać 10 rodzajów substancji testowych, wykluczenie, przebicie się przez techniczne wąskie gardło większości urządzeń tylko na materiale magnetycznym reagującym na produkt za pomocą wody i produktów mrożonych. Detektor z dźwiękowym i wizualnym alarmem oraz automatycznie wykluczający, zatrzymujący, przewijający funkcje, przyjazne menu, łatwy w obsłudze ekran dotykowy. Maszyna wykonana ze stali nierdzewnej, antykorozyjna, bez rdzy, łatwa do czyszczenia.
ta maszyna jest szeroko stosowana do wykrywania mięsa, grzybów, słodyczy, napojów, żywności, owoców i warzyw, produktów mlecznych, produktów wodnych, produktów zdrowotnych, dodatków i aromatów oraz innych metali żelaznych i zanieczyszczeń metalami nieżelaznymi. Poza tym może być również stosowany do wykrywania metalicznych zanieczyszczeń w chemikaliach, gumie, tworzywach sztucznych, tekstyliach, skórze, włóknie chemicznym, zabawkach, a także do wykrywania metalicznych zanieczyszczeń w farmaceutykach, produktach zdrowotnych, produktach biologicznych, kosmetykach, prezentach, opakowaniach , dokumenty i tak dalej.