Wszystkie produkty
-
Wykrywacz metalu ościeżnicy
-
Wykrywacz metalu żywności
-
Ręczny wykrywacz metali
-
Pod kamerą inspekcyjną pojazdu
-
X Ray Baggage Scanner
-
Maszyna kontrolna X Ray
-
Skaner bagażu na lotnisku
-
Wykrywacz igieł
-
Walk Through Gate
-
Lusterko inspekcyjne pojazdu
-
Opis Wykrywacz metalu
-
Wykrywacz metalu przenośnika taśmowego
-
Wykrywacz metalu Archway
-
Detektor lotniska
-
Underground Gold Detector
-
Detektor temperatury ciała
-
wykrywacz cieczy
-
BernadetteKonkurencyjne produkty i miła obsługa. Dziękujemy John i Mr LV, którzy przyszli do naszej firmy, aby pomóc nam rozwiązać problemy naszych klientów. -
DarkoDzisiaj poprosiliśmy o przedłużenie umowy. Komentarze klientów są świetne, jak dotąd planuję zamówić więcej od MCD w tym roku. Drzwi WTMD i skaner Xray działają świetnie.
słowa kluczowe [ door frame metal detector ] mecz 104 produkty.
6.0" Large Screen LED Door Frame Metal Detector 8 Zones With 0 - 99 Sensitivity
| Detection Zone: | 8 zone |
|---|---|
| Display ways: | Large Screen of LCD display |
| Alarm way: | Audio Alert, and LED Location lamp work at same time |
Security Door Frame Metal Detector / Coach Station Body Scanner
| Alarm way: | Audio Alert,and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection zone: | 10 Zones(800C) 8 Zones(800A) |
| Display ways: | 6.0" Large screen LCD |
High Sensitive People Walking Through Door Frame Metal Detector For Security Inspection
| Alarm way: | Audio Alert,and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection zone: | 10 Zones(800C) 8 Zones(800A) |
| Display ways: | 6.0" Large screen LCD |
MCD 800A Pinpoint 6-strefowy wyświetlacz LCD z bramą wykrywacza metali Archway
| Sposób alarmu: | Alarm dźwiękowy i lampa LED lokalizacji działają jednocześnie |
|---|---|
| Strefa wykrywania: | 8 stref / 10 stref |
| Pokaż sposoby: | Duży ekran wyświetlacza LCD |
Profesjonalny wykrywacz metalu do drzwi ościeżnicowych 10 stref do wykrywania materiałów wybuchowych
| Szczegóły pakowania: | Karton lub skrzynka drewniana |
|---|---|
| Czas dostawy: | Zwykle w ciągu 5 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T / T, Western Union, L / C |
Professional Door Frame Metal Detector 10 Zones Detection Equipment
| Packaging Details: | Carton or Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Scanner Archway Door Frame Metal Detector Door MCD-200
| Alarm way: | Audio Alert and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection Zone: | 6 zone |
| Display ways: | 8 status led display |
Wykrywacz metalu w drzwiach wielkopowierzchniowych Wykrywacz materiałów wybuchowych na lotniskach
| Szczegóły pakowania: | Karton lub skrzynka drewniana |
|---|---|
| Czas dostawy: | Zwykle w ciągu 5 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T / T, Western Union, L / C |
Digital Detection Door Frame Metal Detector With 7 Inch LCD Display
| Alarm way:: | Audio alert, and LED location lamp work at the same time.Single /multi-zone optional alarm mode |
|---|---|
| Detection zone:: | 6/8 zones optional |
| Display mode:: | 7 inch full color touch mode LCD pannel |
Smart Full Color Touch Big Screen Door Frame Metal Detector
| Alarm way:: | Audio alert, and LED location lamp work at the same time. |
|---|---|
| Detection Zone:: | 6 zones |
| Display ways:: | 7 inch full color touch mode LCD pannel |

