Wszystkie produkty
-
Wykrywacz metalu ościeżnicy
-
Wykrywacz metalu żywności
-
Ręczny wykrywacz metali
-
Pod kamerą inspekcyjną pojazdu
-
X Ray Baggage Scanner
-
Maszyna kontrolna X Ray
-
Skaner bagażu na lotnisku
-
Wykrywacz igieł
-
Walk Through Gate
-
Lusterko inspekcyjne pojazdu
-
Opis Wykrywacz metalu
-
Wykrywacz metalu przenośnika taśmowego
-
Wykrywacz metalu Archway
-
Detektor lotniska
-
Underground Gold Detector
-
Detektor temperatury ciała
-
wykrywacz cieczy
-
BernadetteKonkurencyjne produkty i miła obsługa. Dziękujemy John i Mr LV, którzy przyszli do naszej firmy, aby pomóc nam rozwiązać problemy naszych klientów. -
DarkoDzisiaj poprosiliśmy o przedłużenie umowy. Komentarze klientów są świetne, jak dotąd planuję zamówić więcej od MCD w tym roku. Drzwi WTMD i skaner Xray działają świetnie.
słowa kluczowe [ door frame metal detector ] mecz 104 produkty.
18 stref Rama drzwi Wykrywacz metalu Spacer przez inteligentny 0-99 Regulowana czułość
| Droga alarmowa: | Alarm dźwiękowy i lampka LED lokalizacji działają jednocześnie |
|---|---|
| Strefa detekcji: | 6 stref |
| Wyświetl sposoby: | Pojedyncza linia wyświetlacza LCD |
Wykrywacz metalu w bramach z wieloma bramami MCD-600 Automatyczna kalibracja / obsługa
| Sposób alarmu: | Alarm dźwiękowy i lampa LED lokalizacji działają jednocześnie |
|---|---|
| Strefa wykrywania: | 6 stref |
| Pokaż sposoby: | Duży ekran wyświetlacza LCD |
Transportation Security Check WalkThrough Metal Detector Door Frame Metal Detector
| Alarm way: | Audio Alert,and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection zone: | 10 Zones(800C) 8 Zones(800A) |
| Display ways: | 6.0" Large screen LCD |
6-18 Zones Door Frame Metal Detector Walk Through , Body Scanner Airport Security Machines
| Detection Zone: | 6 |
|---|---|
| Sensitivity: | 0-99 adjustable |
| Alarm way: | Aduio alarm and LED |
Inteligentna, regulowana strefa typu 60, wykrywacz metalu, wodoodporny korpus główny
| Sposób alarmu: | Alarm dźwiękowy i lampa lokalizacyjna LED działają jednocześnie |
|---|---|
| Strefa wykrywania: | 6 stref |
| Pokaż sposoby: | Duży ekran wyświetlacza LCD |
Dźwiękowy skaner wykrywacza metali Walk Through z 6-calowym ekranem LCD o wysokiej czułości
| Strefa wykrywania:: | 6 stref |
|---|---|
| Rozmiar tunelu:: | 220 * 70 ** 56 cm |
| Wrażliwość:: | 0-99 stopni |
Inteligentny wykrywacz drzwi typu metalowa brama Wodoodporna brama łukowa Brama wykrywacza metali
| Sposób alarmu: | alarm dźwiękowy i lampa lokalizacyjna LED współpracują ze sobą |
|---|---|
| Wykrywanie strefy: | 6 stref |
| Sposób wyświetlania: | 4,3-calowy ekran z wyświetlaczem LCD |
Multi Zone Electronic Door Frame Metal Detector Equipment For Bangladesh
| Alarm way: | Audio Alert and LED Location lamp work at same time |
|---|---|
| Detection Zone: | 6 zone |
| Sensitivity: | 0-99 adjustable |
Odporny na wstrząsy detektor metalu z ramy drzwi 0 - 255 Regulowana czułość
| Sposób alarmu: | Alarm dźwiękowy i lampa LED lokalizacji działają jednocześnie |
|---|---|
| Pokaż sposoby: | Duży ekran wyświetlacza LCD |
| Wrażliwość: | 0-255 regulowany |
Wodoodporna rama drzwiowa Wykrywacz metali 400 Hz Częstotliwość audio dla złota i srebra
| Modelu: | MCD-5000B |
|---|---|
| standardowe: | ISO CE |
| Pojedyncza masa brutto: | 10.000 kg |

