Wszystkie produkty
-
Wykrywacz metalu ościeżnicy
-
Wykrywacz metalu żywności
-
Ręczny wykrywacz metali
-
Pod kamerą inspekcyjną pojazdu
-
X Ray Baggage Scanner
-
Maszyna kontrolna X Ray
-
Skaner bagażu na lotnisku
-
Wykrywacz igieł
-
Walk Through Gate
-
Lusterko inspekcyjne pojazdu
-
Opis Wykrywacz metalu
-
Wykrywacz metalu przenośnika taśmowego
-
Wykrywacz metalu Archway
-
Detektor lotniska
-
Underground Gold Detector
-
Detektor temperatury ciała
-
wykrywacz cieczy
-
BernadetteKonkurencyjne produkty i miła obsługa. Dziękujemy John i Mr LV, którzy przyszli do naszej firmy, aby pomóc nam rozwiązać problemy naszych klientów. -
DarkoDzisiaj poprosiliśmy o przedłużenie umowy. Komentarze klientów są świetne, jak dotąd planuję zamówić więcej od MCD w tym roku. Drzwi WTMD i skaner Xray działają świetnie.
słowa kluczowe [ industrial metal detector ] mecz 171 produkty.
6 inch LCD display CE Approved Food Metal Detector anti-corrosion material
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
anti-corrosion material Food Metal Detector MCD-F500QD CE Listed 6 inch LCD display
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
6 inch LCD display anti-corrosion material Food Metal Detector MCD-F500QD CE Listed
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Food Metal Detector 6 inch LCD display CE Listed anti-corrosion material MCD-F500QD
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Waterproof Metal Detector For Food Processing Industry Sensitivity Adjustable
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Ekran dotykowy 380 * 100 mm Nieżelazna technologia DSP Taśma przesiewacza przenośnika taśmowego Miedzi wykrywacz metalu żywności MCD-F500QD
| Technologia: | DSP |
|---|---|
| Wykrywanie szerokości: | 38 cm |
| Wykrywanie wysokości: | 10cm |
Custom Food metal detector 9 Level sensitivity adjustable Needle Metal Detector
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Processing Industry Security Food Metal Detector Machine with CE Aprroved
| Czułość wykrywania: | Żelazna kulka 0,6 mm-3,0 mm |
|---|---|
| Tryb alarmu: | Alarm brzęczyka, silnik automatycznie się zatrzymuje; |
| Materiał: | 304 |
Przenośnik taśmowy 25 m / min Wykrywacz metali spożywczych 6 cali Niebieski wyświetlacz LCD AC100-265V Moc
| Wykrywanie szerokości: | 45-80cm |
|---|---|
| Wykrywanie wysokości: | 10-45cm |
| Wykrywanie czułości: | Fe ¢ 0,7 mm-3,0 mm SUS304 ¢ 1,5 mm-5,0 mm |
Non-Ferrous Food Metal Detector Touch Screen For Meat / Jelly / Candy
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |

