Wszystkie produkty
-
Wykrywacz metalu ościeżnicy
-
Wykrywacz metalu żywności
-
Ręczny wykrywacz metali
-
Pod kamerą inspekcyjną pojazdu
-
X Ray Baggage Scanner
-
Maszyna kontrolna X Ray
-
Skaner bagażu na lotnisku
-
Wykrywacz igieł
-
Walk Through Gate
-
Lusterko inspekcyjne pojazdu
-
Opis Wykrywacz metalu
-
Wykrywacz metalu przenośnika taśmowego
-
Wykrywacz metalu Archway
-
Detektor lotniska
-
Underground Gold Detector
-
Detektor temperatury ciała
-
wykrywacz cieczy
-
BernadetteKonkurencyjne produkty i miła obsługa. Dziękujemy John i Mr LV, którzy przyszli do naszej firmy, aby pomóc nam rozwiązać problemy naszych klientów. -
DarkoDzisiaj poprosiliśmy o przedłużenie umowy. Komentarze klientów są świetne, jak dotąd planuję zamówić więcej od MCD w tym roku. Drzwi WTMD i skaner Xray działają świetnie.
słowa kluczowe [ industrial metal detector ] mecz 171 produkty.
Touch Screen Intelligent Food Metal Detector For Checking Needles In Food / Toy / Cloth
| Technology: | DSP |
|---|---|
| Detecting width: | 38cm |
| Detecting height: | 10cm |
High Sensitivity Conveyor Metal Detector Food Processing Machine Full Digital And Stability
| Wykrywanie wysokości: | 10-50 CM (dostosowane) |
|---|---|
| Wykrywanie szerokości: | 40-120 cm (dostosowany) |
| Prędkość przenośnika taśmowego: | 25 m / min |
Professional Food metal detector High Sensitive Metal Detector With Buzzer
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Food metal detector 9 Level sensitivity adjustable with CE Certificate
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
anti-corrosion material Food metal detector Electromagnetic wave detection MCD-F500QE
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Sensitivity Foodprocessing Metal Detector Magnetic For Meat / Beverage
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Tunnel Food Metal Detector Equipment For Garment / Plastic Industry , 60cm Width
| Wykrywanie czułości: | Kula żelazna o średnicy od 0,8 mm do 2,5 mm |
|---|---|
| Dostosuj czułość: | Poziom 1-10 |
| Wykrywanie szerokości: | 60cm |
25 m / min Prędkość przenośnika Taśmowy wykrywacz metalu żywności 0 - 10 Czułość poziomu
| Metoda wykrywania: | wykrywanie fal elektromagnetycznych, nowe obwody analogowe i cyfrowe |
|---|---|
| Wykrywanie szerokości: | 45-80 cm, dostosowane |
| Wykrywanie wysokości: | 10-50 cm dostosowane |
Digital Needle Frozen food metal detector with conveyor belt 45 - 80cm width
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Professional automatic food grade metal detector Scanner With buzzer alarm
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |

