Wszystkie produkty
-
Wykrywacz metalu ościeżnicy
-
Wykrywacz metalu żywności
-
Ręczny wykrywacz metali
-
Pod kamerą inspekcyjną pojazdu
-
X Ray Baggage Scanner
-
Maszyna kontrolna X Ray
-
Skaner bagażu na lotnisku
-
Wykrywacz igieł
-
Walk Through Gate
-
Lusterko inspekcyjne pojazdu
-
Opis Wykrywacz metalu
-
Wykrywacz metalu przenośnika taśmowego
-
Wykrywacz metalu Archway
-
Detektor lotniska
-
Underground Gold Detector
-
Detektor temperatury ciała
-
wykrywacz cieczy
-
BernadetteKonkurencyjne produkty i miła obsługa. Dziękujemy John i Mr LV, którzy przyszli do naszej firmy, aby pomóc nam rozwiązać problemy naszych klientów. -
DarkoDzisiaj poprosiliśmy o przedłużenie umowy. Komentarze klientów są świetne, jak dotąd planuję zamówić więcej od MCD w tym roku. Drzwi WTMD i skaner Xray działają świetnie.
słowa kluczowe [ x ray inspection equipment ] mecz 156 produkty.
X Ray Baggage Scanner Luggage Scanner With 19 Inch Color Led Display airport and station security inspection
| Rozmiar tunelu: | 650 (W) * 500 (H) mm |
|---|---|
| Prędkość przenośnika: | 0,22 m / s |
| Maksymalne obciążenie przenośnika: | 150 kg |
Checked baggage inspection system / x ray machine for security of Resort
| Tunnel Size: | 650(W)*500(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load: | 170kg |
Typical Steel Penetration 34mm airport x ray baggage scanners / x ray detection systems
| Tunnel Size: | 650(W)*500(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load: | 170kg |
Energy Saving Security X Ray Metal Detector Machine For Baggage / Parcel Inspection
| Tunnel Size: | 650(W)*500(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load: | 170kg |
MCD -6550 CE and ISO X Ray Baggage Inspection Machine for Bangladesh
| Rozmiar tunelu: | 650 (W) * 500 (H) mm |
|---|---|
| Prędkość przenośnika: | 0,22 m / s |
| Maksymalne obciążenie przenośnika: | 170 kg |
Aviation Parcel Inspection X Ray Baggage Scanner , Airport Luggage Scanner
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Rozmiar tunelu: | 650 (W) * 500 (H) mm |
| Prędkość przenośnika: | 0,2 m / s |
Weapon Scanner 0.2m / s Przenośne skanery bagażu X Ray Airport Urządzenia wykrywające metal
| Szczegóły pakowania: | Mocna drewniana obudowa |
|---|---|
| Czas dostawy: | Zwykle w ciągu 5 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T / T, Western Union, L / C |
Leading Edge Technology X Ray Baggage Scanner
| Tunnel Size: | 1000(W)*800(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load: | 200kg |
Professional X Ray Baggage Scanner Gun Metal Detector With Conveyor Belt
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
X Ray Airport Baggage Scanner Machine 8mm Steel For Security Inspection
| Tunnel Size: | 500(W)*300(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load: | 170kg |

