Wszystkie produkty
-
Wykrywacz metalu ościeżnicy
-
Wykrywacz metalu żywności
-
Ręczny wykrywacz metali
-
Pod kamerą inspekcyjną pojazdu
-
X Ray Baggage Scanner
-
Maszyna kontrolna X Ray
-
Skaner bagażu na lotnisku
-
Wykrywacz igieł
-
Walk Through Gate
-
Lusterko inspekcyjne pojazdu
-
Opis Wykrywacz metalu
-
Wykrywacz metalu przenośnika taśmowego
-
Wykrywacz metalu Archway
-
Detektor lotniska
-
Underground Gold Detector
-
Detektor temperatury ciała
-
wykrywacz cieczy
-
BernadetteKonkurencyjne produkty i miła obsługa. Dziękujemy John i Mr LV, którzy przyszli do naszej firmy, aby pomóc nam rozwiązać problemy naszych klientów. -
DarkoDzisiaj poprosiliśmy o przedłużenie umowy. Komentarze klientów są świetne, jak dotąd planuję zamówić więcej od MCD w tym roku. Drzwi WTMD i skaner Xray działają świetnie.
słowa kluczowe [ x ray inspection equipment ] mecz 156 produkty.
High Penetration Steel X Ray Luggage Scanner Used In Goverment Office / Bank / Hotel
| Tunnel Size:: | 650(W)*500(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed:: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load:: | 170kg |
Bank / Supermarket Security X Ray Machine 34 mm Penetration For Checking Handbag
| Tunnel Size: | 650(W)*500(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load: | 170kg |
Middle Size 650*500mm X Ray Baggage Scanner with 40 Stell for Hotel / Subway Security
| Rozmiar tunelu: | 650 (W) * 500 (H) mm |
|---|---|
| Prędkość przenośnika: | 0,22 m / s |
| Maksymalne obciążenie przenośnika: | 170 kg |
34 mm Steel Penetrate X Ray Skaner bagażu w metrze metra
| Dawka na inspekcję: | <1,4uGy / h |
|---|---|
| Rozmiar tunelu: | 650 (W) * 500 (H) mm |
| Rozkład: | <0,0787 mm Drut metalowy |
Professional High Resolution X Ray Baggage Scanner 6550 with 19 inch LCD Monitor
| Tunnel Size: | 650(W)*500(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load: | 170kg |
2019 Hot selling Cheap XRay Detection Equipment
| Rozmiar tunelu: | 650 (W) * 500 (H) mm |
|---|---|
| Prędkość przenośnika: | 0,2 m / s |
| Maksymalne obciążenie przenośnika: | 170 kg |
Stable Performance X Ray Baggage Scanner for Scanning Luggage
| Tunnel Size: | 500(W)*300(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load: | 170kg |
Prędkość przenośnika 0,22 m / S X Ray Bagażowa maszyna do skanowania Generuj bezpośrednio
| Rozmiar tunelu: | 800 (w) * 650 (h) mm |
|---|---|
| Prędkość przenośnika: | 0,22 m / s |
| Maksymalne obciążenie przenośnika: | 400 kg |
X Ray Baggage Scanning with 43mm Penetration Size 80*65cm
| Rozmiar tunelu: | 800 (w) * 650 (h) mm |
|---|---|
| Prędkość przenośnika: | 0,22 m / s |
| Maksymalne obciążenie przenośnika: | 200 kg |
High Sensitivity Office X Ray Baggage Scanner with Super Clear Images
| Tunnel Size: | 500(W)*300(H)mm |
|---|---|
| Conveyor Speed: | 0.22m/s |
| Conveyor Max Load: | 170kg |

