Wszystkie produkty
-
Wykrywacz metalu ościeżnicy
-
Wykrywacz metalu żywności
-
Ręczny wykrywacz metali
-
Pod kamerą inspekcyjną pojazdu
-
X Ray Baggage Scanner
-
Maszyna kontrolna X Ray
-
Skaner bagażu na lotnisku
-
Wykrywacz igieł
-
Walk Through Gate
-
Lusterko inspekcyjne pojazdu
-
Opis Wykrywacz metalu
-
Wykrywacz metalu przenośnika taśmowego
-
Wykrywacz metalu Archway
-
Detektor lotniska
-
Underground Gold Detector
-
Detektor temperatury ciała
-
wykrywacz cieczy
-
BernadetteKonkurencyjne produkty i miła obsługa. Dziękujemy John i Mr LV, którzy przyszli do naszej firmy, aby pomóc nam rozwiązać problemy naszych klientów. -
DarkoDzisiaj poprosiliśmy o przedłużenie umowy. Komentarze klientów są świetne, jak dotąd planuję zamówić więcej od MCD w tym roku. Drzwi WTMD i skaner Xray działają świetnie.
słowa kluczowe [ industrial metal detector ] mecz 171 produkty.
25 meter / mins Conveyor Belt Metal Detector for food processing industry
| Display way:: | 6 inches of digital circuit touch blue LCD display |
|---|---|
| Detecting width: | 40-120 cm, Customized |
| Detecting height: | 10-50cm Customized |
6,0-calowy ekran LCD Detektor metali o wysokiej czułości Metoda wykrywania pola elektromagnetycznego
| Sposób alarmu: | Alarm dźwiękowy i lampa lokalizacyjna LED działają jednocześnie |
|---|---|
| Strefa wykrywania: | 6 stref |
| Pokaż sposoby: | Duży ekran wyświetlacza LCD |
Wodoodporny ręczny wykrywacz metali MCD 3003B2 Rozmiar korpusu 415 * 90 * 55 mm
| Wskazanie alarmu:: | Alarm dźwiękowy i wskaźnik LED oraz wibracje |
|---|---|
| Wrażliwość :: | ≥3 cm (dla monety RMB jeden juan) |
| Zasilacz:: | Bateria składana 9 V (6F22ND), wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii, można połączyć z ładow |
CE Certificate anti-corrosion material Food Metal Detector 6 inch LCD display
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
MCD-F500QD CE Listed Food Metal Detector anti-corrosion material 6 inch LCD display
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
MCD-F500QD CE Listed 6 inch LCD display Food Metal Detector anti-corrosion material
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Custom Lightweight Handheld Metal Detector with rechargeble battery
| Packaging Details: | Carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Professional Lightweight Hand Held Metal Detector with headphone
| Packaging Details: | Carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Food Industry Food Metal Detector 10 Level Adjustable Sensitivity
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Professional Meat / Beverage Conveyor Belt Metal Detector Adjustable Sensitivity
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |

