Wszystkie produkty
-
Wykrywacz metalu ościeżnicy
-
Wykrywacz metalu żywności
-
Ręczny wykrywacz metali
-
Pod kamerą inspekcyjną pojazdu
-
X Ray Baggage Scanner
-
Maszyna kontrolna X Ray
-
Skaner bagażu na lotnisku
-
Wykrywacz igieł
-
Walk Through Gate
-
Lusterko inspekcyjne pojazdu
-
Opis Wykrywacz metalu
-
Wykrywacz metalu przenośnika taśmowego
-
Wykrywacz metalu Archway
-
Detektor lotniska
-
Underground Gold Detector
-
Detektor temperatury ciała
-
wykrywacz cieczy
-
BernadetteKonkurencyjne produkty i miła obsługa. Dziękujemy John i Mr LV, którzy przyszli do naszej firmy, aby pomóc nam rozwiązać problemy naszych klientów. -
DarkoDzisiaj poprosiliśmy o przedłużenie umowy. Komentarze klientów są świetne, jak dotąd planuję zamówić więcej od MCD w tym roku. Drzwi WTMD i skaner Xray działają świetnie.
słowa kluczowe [ industrial metal detector ] mecz 171 produkty.
Auto Electromagnetic Metal Detector Machine For Coffee / Meat
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Security Food Metal Detector Industry Conveyor Belt For Meat , foodprocessing metal detectors
| Packaging Details: | Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Touch Screen Food Metal Detector Digital For Seafood / Bread
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Wykrywacz metalu przenośnika taśmowego dla przemysłu spożywczego
| Metoda wykrywania: | Wykrywanie fal elektromagnetycznych |
|---|---|
| Szerokość wykrywania: | 45-80 cm, dostosowane |
| Wysokość wykrywania: | 10-50cm Dostosowane |
Industrial Needle Detector Machine Used For Inspecting Food Clothing And Shoes
| Display way:: | 6 inches of digital circuit touch blue LCD display |
|---|---|
| Detecting width: | 40-120 cm, Customized |
| Detecting height: | 10-50cm Customized |
Wodoodporny ręczny wykrywacz metali MCD-3003B2 415 * 90 * 55 mm Rozmiar ciała Przyjazny dla użytkownika
| Wskazanie alarmu:: | Alarm dźwiękowy i wskaźnik LED oraz wibracje |
|---|---|
| Wrażliwość :: | ≥3 cm (dla monety RMB jeden juan) |
| Zasilacz:: | Bateria składana 9 V (6F22ND), wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii, można połączyć z ładow |
Inteligentna, regulowana strefa typu 60, wykrywacz metalu, wodoodporny korpus główny
| Sposób alarmu: | Alarm dźwiękowy i lampa lokalizacyjna LED działają jednocześnie |
|---|---|
| Strefa wykrywania: | 6 stref |
| Pokaż sposoby: | Duży ekran wyświetlacza LCD |
Ekran dotykowy 3,6 W DC 12 V Wykrywacz metali Deep Range Underground
| moc: | 3,6 W. |
|---|---|
| Częstotliwość sygnału: | 10 kHz |
| Alarm: | głośny głośnik, słuchawki |
Przenośnik automatyczny o wysokiej czułości dostosowany do wykrywania metali w żywności
| Metoda wykrywania: | wykrywanie fal elektromagnetycznych, nowe obwody analogowe i cyfrowe połączone |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Nowy 7-calowy kolorowy wyświetlacz LCD z kolorowym panelem dotykowym |
| Szerokość wykrywania: | 45-80 cm, dostosowane |
MCD F500QF Bezpieczeństwo Wykrywacz metali do żywności z certyfikatem CE
| Czułość wykrywania: | Żelazna kulka 0,6 mm-3,0 mm |
|---|---|
| Tryb alarmu: | Alarm brzęczyka, silnik automatycznie się zatrzymuje; |
| Materiał: | SS304 |

