Wszystkie produkty
-
Wykrywacz metalu ościeżnicy
-
Wykrywacz metalu żywności
-
Ręczny wykrywacz metali
-
Pod kamerą inspekcyjną pojazdu
-
X Ray Baggage Scanner
-
Maszyna kontrolna X Ray
-
Skaner bagażu na lotnisku
-
Wykrywacz igieł
-
Walk Through Gate
-
Lusterko inspekcyjne pojazdu
-
Opis Wykrywacz metalu
-
Wykrywacz metalu przenośnika taśmowego
-
Wykrywacz metalu Archway
-
Detektor lotniska
-
Underground Gold Detector
-
Detektor temperatury ciała
-
wykrywacz cieczy
-
BernadetteKonkurencyjne produkty i miła obsługa. Dziękujemy John i Mr LV, którzy przyszli do naszej firmy, aby pomóc nam rozwiązać problemy naszych klientów. -
DarkoDzisiaj poprosiliśmy o przedłużenie umowy. Komentarze klientów są świetne, jak dotąd planuję zamówić więcej od MCD w tym roku. Drzwi WTMD i skaner Xray działają świetnie.
słowa kluczowe [ industrial metal detector ] mecz 171 produkty.
Needle Conveyor Belt Metal Detector For Industry / Food / Textile
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Food Industry Conveyor Belt Metal Detector Electromagnetic Wave Detection
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Industry Conveyor Belt Food Metal Detector security For meat , 40 meter / mins
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
High Sensitivity Industry Conveyor Belt Food Metal Detector
| Detection width :: | 45-80 cm, Customized |
|---|---|
| Detection height:: | 10-50cm Customized |
| Detection sensitivity:: | 0.6mm-3.0mm iron ball, 1.5-5.0 Stainless steel |
High Performance Portable Hand Held Metal Detector For Airport / Station
| Alarm Indication :: | Audio alert and LED indicator and vibration |
|---|---|
| Sensitivity :: | ≥5cm(for a RMB one YUAN Coin) |
| Power Supply:: | 9V fold battery (6F22ND) can connect with recharger, |
Wykrywacz metali o wysokiej czułości, rama drzwi, opis przejścia do fabryki / sądu / siłowni
| Sposób alarmu: | alarm dźwiękowy i lampa lokalizacyjna LED współpracują ze sobą |
|---|---|
| Strefa wykrywania: | 6 stref |
| Sposób wyświetlania: | 8 Wskaźnik stanu LED |
Wodoodporna rama wykrywacza metalu, drzwi skanera ciała MCD-600 Wysoka prędkość wykrywania
| Funkcja: | Z inteligentnym systemem ruchu |
|---|---|
| Strefa wykrywania: | 6 stref |
| Pokaż sposoby: | Duży ekran wyświetlacza LCD |
Przenośny ręczny wykrywacz metali o wysokiej czułości
| Wskazanie alarmu:: | Alarm dźwiękowy i wskaźnik LED i wibracje |
|---|---|
| Wrażliwość :: | ≥5cm |
| Zasilacz:: | Bateria 9 V (6F22ND) |
1-10 level adjust sensitivity Conveyor Belt Metal Detector AC100-265V 50-60Hz
| Wykrywanie szerokości: | 45-80cm |
|---|---|
| Wykrywanie wysokości: | 10-45cm |
| Wykrywanie czułości: | Fe ¢ 0,7 mm-3,0 mm SUS304 ¢ 1,5 mm-5,0 mm |
Clothes Conveyor Belt Metal Detector , Sensitive Metal Detecting Machine
| Packaging Details: | Strong Wooden Case |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |

