Wszystkie produkty
-
Wykrywacz metalu ościeżnicy
-
Wykrywacz metalu żywności
-
Ręczny wykrywacz metali
-
Pod kamerą inspekcyjną pojazdu
-
X Ray Baggage Scanner
-
Maszyna kontrolna X Ray
-
Skaner bagażu na lotnisku
-
Wykrywacz igieł
-
Walk Through Gate
-
Lusterko inspekcyjne pojazdu
-
Opis Wykrywacz metalu
-
Wykrywacz metalu przenośnika taśmowego
-
Wykrywacz metalu Archway
-
Detektor lotniska
-
Underground Gold Detector
-
Detektor temperatury ciała
-
wykrywacz cieczy
-
BernadetteKonkurencyjne produkty i miła obsługa. Dziękujemy John i Mr LV, którzy przyszli do naszej firmy, aby pomóc nam rozwiązać problemy naszych klientów. -
DarkoDzisiaj poprosiliśmy o przedłużenie umowy. Komentarze klientów są świetne, jak dotąd planuję zamówić więcej od MCD w tym roku. Drzwi WTMD i skaner Xray działają świetnie.
słowa kluczowe [ walk through metal detector ] mecz 249 produkty.
Muti Energy Color Airport Bagaż X Ray Machines Bagaż Dual View Point
| Funkcja: | Podwójny generator |
|---|---|
| Użycie: | obrazowanie z podwójnym widokiem. |
| Niższy poziom hałasu: | ≤55db |
Skaner o wysokiej czułości, 6-strefowy spacer z wykrywaniem twarzy
| Sposób alarmu: | Alarm dźwiękowy i lampka lokalizacyjna LED działają w tym samym czasie |
|---|---|
| Strefa wykrywania: | 6 stref |
| Wyświetl sposoby: | Duży ekran wyświetlacza LCD |
Rama drzwi lotniskowych Metoda wielostrefowego wykrywania pola elektromagnetycznego DFMD
| Sposób alarmu: | Alarm dźwiękowy i lampa lokalizacyjna LED działają jednocześnie |
|---|---|
| Moc: | 220 V, (± 10) 50 Hz |
| Pokaż sposoby: | Duży ekran wyświetlacza LCD |
Wrażliwy skaner lotniskowy MCD 3003B2 z ładowarką baterii
| Wskazanie alarmu:: | Alarm dźwiękowy i wskaźnik LED oraz wibracje |
|---|---|
| Wrażliwość :: | ≥3 cm (dla monety RMB jeden juan) |
| Zasilacz:: | Bateria składana 9 V (6F22ND), wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii, można połączyć z ładow |
Inspekcja kolejowa metra X Ray Skaner bezpieczeństwa Maszyna 43 mm penetracji stalowej
| Dawka na kontrolę: | <1,4uGy / h |
|---|---|
| Rozmiar tunelu: | 650 (W) * 500 (H) mm |
| Rozdzielczość: | <0,0787 mm Drut metalowy |
Duży ekran AC 220 V Alarm głosowy skanera temperatury
| Nazwa produktu: | Drzwiczki umożliwiające szybkie przejście do pomiaru temperatury ciała |
|---|---|
| Stosowanie: | Medycyna / Gospodarstwo domowe |
| Czas odpowiedzi:: | 1 sekunda |
Drzwiczki czujnika temperatury na podczerwień MCD-600R 60 osób / min
| Zakres temperatury:: | 32 ~ 42 ° C |
|---|---|
| Rozmiar tunelu:: | 220 (L) * 80 * (W) * 60 (H) cm |
| Precyzja:: | ± 0,1 ° C |
High Performance X Ray Inspection Machine / X Ray Security Detector Device
| Rozmiar tunelu: | 500 (W) * 300 (H) mm |
|---|---|
| Prędkość przenośnika: | 0,22 m / s |
| Maksymalne obciążenie przenośnika: | 170 kg |
Wrażliwy trwały skaner lotniskowy z ładowarką MCD-3003B2
| Wskazanie alarmu:: | Alarm dźwiękowy i wskaźnik LED oraz wibracje |
|---|---|
| Wrażliwość :: | ≥3 cm (dla monety RMB jeden juan) |
| Zasilacz:: | Bateria składana 9 V (6F22ND), wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii, można połączyć z ładow |
2021 Najnowsze drzwi czujnika temperatury na podczerwień do wykrywania temperatury ludzkiego ciała
| Zakres temperatury:: | 32 ~ 42 ° C |
|---|---|
| Rozmiar tunelu:: | 220 (L) * 80 * (W) * 60 (H) cm |
| Precyzja:: | ± 0,1 ° C |

