Wszystkie produkty
-
Wykrywacz metalu ościeżnicy
-
Wykrywacz metalu żywności
-
Ręczny wykrywacz metali
-
Pod kamerą inspekcyjną pojazdu
-
X Ray Baggage Scanner
-
Maszyna kontrolna X Ray
-
Skaner bagażu na lotnisku
-
Wykrywacz igieł
-
Walk Through Gate
-
Lusterko inspekcyjne pojazdu
-
Opis Wykrywacz metalu
-
Wykrywacz metalu przenośnika taśmowego
-
Wykrywacz metalu Archway
-
Detektor lotniska
-
Underground Gold Detector
-
Detektor temperatury ciała
-
wykrywacz cieczy
-
BernadetteKonkurencyjne produkty i miła obsługa. Dziękujemy John i Mr LV, którzy przyszli do naszej firmy, aby pomóc nam rozwiązać problemy naszych klientów. -
DarkoDzisiaj poprosiliśmy o przedłużenie umowy. Komentarze klientów są świetne, jak dotąd planuję zamówić więcej od MCD w tym roku. Drzwi WTMD i skaner Xray działają świetnie.
słowa kluczowe [ industrial metal detector ] mecz 171 produkty.
Przenośny, wysokiej czułości ręczny wykrywacz metali Zabezpieczający Cheking dla stacji
| Sygnalizacja alarmu:: | Alarm dźwiękowy oraz wskaźnik LED i wibracje |
|---|---|
| Wrażliwość :: | ≥5 cm (dla RMB jednej monety YUAN) |
| Zasilacz:: | Akumulator składany 9V (6F22ND) można połączyć z ładowarką, |
Wskazanie alarmu i wibracji Ręczny wykrywacz metali Profesjonalny w czarnej skanerze
| Wskazanie alarmu:: | Alarm dźwiękowy i wskaźnik LED oraz wibracja mogą ze sobą współpracować |
|---|---|
| Wrażliwość :: | 6 cm (dla jednej monety YUAN RMB) |
| Zasilacz:: | Bateria składana 9V (6F22ND), można podłączyć do ładowarki |
CE Certification Hand Held Metal Detectors With Low Sensitivity Function and Headphone
| Wskazanie alarmu:: | Alarm dźwiękowy i wskaźnik LED oraz wibracja mogą ze sobą współpracować |
|---|---|
| Wrażliwość :: | 6 cm (dla jednej monety YUAN RMB) |
| Zasilacz:: | Bateria składana 9V (6F22ND), można podłączyć do ładowarki |
High Precision Underground Gold Detector Wyszukiwarka skarbów Visual Search Hunter
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Tryb wykrywania: | 5 rodzajów |
| Napięcie robocze: | 6 V (4 baterie po 5) |
School Security Handheld Metal Detector Super Scanner With Large Scan
| Product Introduction:: | Audio alert and LED indicator and vibration |
|---|---|
| Sensitivity:: | ≥5cm(for a RMB one YUAN Coin) |
| Power Supply:: | 9V fold battery (6F22ND),can connect with charger,( recharger is optional accessory) |
Mini Type Handheld Metal Detector knife Gun Scanner Device With CE
| Packaging Details: | Carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
Two types of alarm Portable Security Scanner Hand held Metal Detector
| Packaging Details: | Carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Normally within 5 working days |
| Payment Terms: | T/T , Western Union , L/C |
6 inches of digital Blue LCD Display Needle Detector used for Dry Food
| Wykrywanie szerokości: | 45-80cm |
|---|---|
| Wykrywanie wysokości: | 10-45cm |
| Wykrywanie czułości: | Fe ¢ 0,7 mm-3,0 mm SUS304 ¢ 1,5 mm-5,0 mm |
Security Needle detector for food industry with 60CM Width 1-10 level Sensitivity Adjust
| Wykrywanie czułości: | Kula żelazna o średnicy od 0,8 mm do 2,5 mm |
|---|---|
| Dostosuj czułość: | Poziom 1-10 |
| Wykrywanie szerokości: | 60cm |
X-ray baggage inspection system x-ray baggage scanner dealer MCD5030A
| Rozmiar tunelu:: | 500 (W) * 300 (H) mm |
|---|---|
| Prędkość przenośnika:: | 0,22 m / s |
| Maksymalne obciążenie przenośnika:: | 170 kg |

