Wszystkie produkty
-
Wykrywacz metalu ościeżnicy
-
Wykrywacz metalu żywności
-
Ręczny wykrywacz metali
-
Pod kamerą inspekcyjną pojazdu
-
X Ray Baggage Scanner
-
Maszyna kontrolna X Ray
-
Skaner bagażu na lotnisku
-
Wykrywacz igieł
-
Walk Through Gate
-
Lusterko inspekcyjne pojazdu
-
Opis Wykrywacz metalu
-
Wykrywacz metalu przenośnika taśmowego
-
Wykrywacz metalu Archway
-
Detektor lotniska
-
Underground Gold Detector
-
Detektor temperatury ciała
-
wykrywacz cieczy
-
BernadetteKonkurencyjne produkty i miła obsługa. Dziękujemy John i Mr LV, którzy przyszli do naszej firmy, aby pomóc nam rozwiązać problemy naszych klientów. -
DarkoDzisiaj poprosiliśmy o przedłużenie umowy. Komentarze klientów są świetne, jak dotąd planuję zamówić więcej od MCD w tym roku. Drzwi WTMD i skaner Xray działają świetnie.
słowa kluczowe [ industrial metal detector ] mecz 171 produkty.
High Performance X Ray Inspection Machine / X Ray Security Detector Device
| Rozmiar tunelu: | 500 (W) * 300 (H) mm |
|---|---|
| Prędkość przenośnika: | 0,22 m / s |
| Maksymalne obciążenie przenośnika: | 170 kg |
2021 Najnowsze drzwi czujnika temperatury na podczerwień do wykrywania temperatury ludzkiego ciała
| Zakres temperatury:: | 32 ~ 42 ° C |
|---|---|
| Rozmiar tunelu:: | 220 (L) * 80 * (W) * 60 (H) cm |
| Precyzja:: | ± 0,1 ° C |
Aviation Parcel Inspection X Ray Baggage Scanner , Airport Luggage Scanner
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Rozmiar tunelu: | 650 (W) * 500 (H) mm |
| Prędkość przenośnika: | 0,2 m / s |
Mały przenośny skaner bagażu X Ray dla kontroli bezpieczeństwa, ISO CE Approval
| Rozmiar tunelu: | 500 (W) * 300 (H) mm |
|---|---|
| Prędkość przenośnika: | 0,22 m / s |
| Maksymalne obciążenie przenośnika: | 170 kg |
Mały lotniskowy skaner bagażu Napięcie anodowe 80KV MCD-5030A Dla bezpieczeństwa
| Rozmiar tunelu:: | 500 (W) * 300 (H) mm |
|---|---|
| Prędkość przenośnika:: | 0,22 m / s |
| Dawka na kontrolę:: | <2,9 uGy / h |
Inteligentny nieszkodliwy skaner bagażu na lotniskach Wielofunkcyjne wykrywanie za pomocą komputera
| Rozmiar tunelu: | 650 (W) * 500 (H) mm |
|---|---|
| Dawka na kontrolę: | <1,4uGy / h |
| Rozdzielczość: | <0,0787 mm Drut metalowy |
Trwała kontrola bezpieczeństwa pod kamerą inspekcyjną pojazdu 12 diod LED Źródło światła
| Obudowa aparatu:: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Kąt widzenia obiektywu:: | 120 stopni |
| Regulowany kąt kamery:: | Kąt arbitralny |
Kompaktowe lusterko do inspekcji samochodu, pod systemem nadzoru samochodu z kątem widzenia 120 stopni
| Wymiar:: | 23mm x 50mm |
|---|---|
| Elastyczna rura:: | 940 mm |
| Obudowa aparatu:: | stal nierdzewna 304 |
Bardzo trwała kamera inspekcyjna pod pojazdem o wymiarach 23 mm x 50 mm, zgodna z ISO
| Elastyczna rura:: | 940 mm |
|---|---|
| Kąt widzenia obiektywu:: | 120 stopni |
| Wodoodporny standard:: | IP68 |
Wysokowydajny bezprzewodowy moduł odbiorczy do kontroli pojazdu MCD-V7D
| Wymiar:: | 23 mm x 50 mm |
|---|---|
| Elastyczna rura:: | 940 mm |
| Obudowa aparatu:: | Stal nierdzewna 304 |

